0

Заявок

id #2750130 20.10.2022

Firma z montażu naziemnych stacji fotowoltaicznych poszukuje monterów.

4000 - 7000 PLN
Oplata 10 zł za panel
Відобразити контакти роботодавця
Тип зайнятості: Повна зайнятість
Стать: Для чоловіків
Досвід роботи: З досвідом роботи
Проживання: Безкоштовне

Zakres obowiązków:

  • Montaż instalacji fotowoltaicznych

  • Przygotowanie materiału do instalacji

  • Przyłączenie i uruchomienie instalacji

Wymagania:

  • Doświadczenie od 1 roku

  • Dyspozycyjność i chęć do podjęcia dłuższej współpracy,

  • Przestrzeganie zasad BHP i innych procedur obowiązujących w firmie,

Oferujemy:

  • Oplata 10 zł za panel

  • Wypłata w ciągu 2 tygodni po podpisaniu protokołu odbioru.

  • Umowa zlecenie

  • Możliwa praca od zaraz

  • Mieszkania zapewnia pracodawca

  • Profesjonalne elektronarzędzia i narzędzia do pracy

Proszę o kontakt przez telefon (Viber)

Перед тим, як зв'язатися з автором оголошення, будь ласка, уважно ознайомтеся з вмістом розділу "Здобувачам" на сторінці правил
  • Будь ласка, введіть Ваше ім'я Введіть своє ім'я та прізвище, розділені пропуском (наприклад, Джейн Міллер)
  • Будь ласка, введіть свою адресу електронної пошти Введіть частину адреси після символу "@". Адреса "test @" неповний
  • Будь ласка, введіть повідомлення
  • Максимальний розір 3 MB. Формати: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Рекомендовані формати: jpg, png, gif, bmp
  • або Відміна
Вітаємо, ваша заявка була відправлена! Удачі вам!
Була помилка при відправці вашої пропозиції для роботодавця

Click to show more