0

Заявок

id #609645 08.10.2018
Полная занятость
131

В російсько-турецьку сімю, яка проживає в Канаді, потрібно домробітниця

1300 USD
в міс
  • СВЕТЛАНА
Вакансия уже не актуальна
Тип занятости: Полная занятость
Пол: Для женщин
Опыт работы: С опытом работы
Уровень знания языка (в стране трудоустройства): Базовый

З ПРОЖИВАННЯМ КАНАДА / МОНРЕАЛЬ
РОСІЙСЬКО-ТУРЕЦЬКА РОДИНА
ВИД ЖИТЛА: ВІЛЛА, 3 ПОВЕРХИ, 5 КІМНАТ 2 ОКРЕМА КІМНАТА Є
ДОРОСЛИХ: 2 ДІТЕЙ: 2 (ХЛОПЧИК 13 РОКІВ) (ДІВЧИНКА, 4.5 РОКУ) ОБИДВА ХОДЯТЬ В ШКОЛУ, ДО ВЕЧОРА
ТВАРИНИ Є: КІТ І СОБАКА В ДВОРІ
ПОТРІБНА ДОМРОБІТНИЦЯ-ПОМІЧНИЦЯ
ОБОВ'ЯЗКИ: ПРАННЯ, ПРАСУВАННЯ, ПРИБИРАННЯ, ГОТУВАННЯ
ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ: ЕНЕРГІЙНА, ОХАЙНА, ПОРЯДНА, ВІДПОВІДАЛЬНА. БЕЗ ЛЮБОВНИХ ПРОБЛЕМ І ПРИГОД ОБОВ'ЯЗКОВО ЛЮБЛЯЧА ДІТЕЙ, МАЄ ДОСВІД РОБОТИ. НА ДОВГО, НЕ МЕНШ НІЖ НА 1 РІК
БУДЬ ВІК
БУДЬ-яка НАЦІОНАЛЬНІСТЬ, АЛЕ З ВІДМІННИМ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ БЕЗ АКЦЕНТУ
ОСВІТА СЕРЕДНЯ І ВИЩЕ
КУРІННЯ НЕ ВО3МОЖНО
ЗНАННЯ МОВ:
РОСІЙСЬКА — ХОРОШИЙ, БЕЗ АКЦЕНТУ.
ТУРЕЦЬКА / АНГЛІЙСЬКА — МОЖНА ПОЧАТКОВИЙ, АЛЕ НЕ ПРИНЦИПОВО
ЗНАННЯ КУХНІ: СМАЧНА РОСІЙСЬКА, ЕЛЕМЕНТАРНА ТУРЕЦЬКА КУХНЯ (ПЛОВ, М'ЯСО, РИБА, КУРКА) АБО БУДЬ-яка ІНША. ____________________________
РАЗР. НА ПРОЖИВАННЯ, МОЖЛИВОСТІ ОБГОВОРЮЮТЬСЯ, АЛЕ БАЖАНО, ВЖЕ МАЄ ВІЗУ В КАНАДУ
БАЖАНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ І ДОСВІД РОБОТИ В ЄВРОПІ
УМОВИ: ВИХІДНИЙ: 1 НА ТИЖДЕНЬ
ЗАР. ПЛАТА: 1300$ + ОПЛАТА ПЕРЕЛЬОТУ
Телефонуйте тільки на ватсапп 37379182862 або 905323045312.
заявка зроблена на сайті, на е mail мені не надходить!

Перед тем, как связаться с автором объявления, пожалуйста, внимательно ознакомьтесь с содержанием раздела "Соискателям" на странице правил.
  • Поле "Ваше имя" не может быть пустым Введите свое имя и фамилию, разделенные пробелом (например, Джейн Миллер)
  • Поле "Ваш e-mail" не может быть пустым Введите часть адреса после символа "@". Адрес "test@" неполный
  • Поле "Сообщение" не может быть пустым
  • Максимальный размер 3 MB. Форматы: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Рекомендуемые форматы: jpg, png, gif, bmp
  • или Отмена
Поздравляем, ваша заявка была отправлена! Удачи вам!
Была ошибка при отправке вашего предложения для работодателя

Click to show more