Eurabota - работа в Европе
Статьи

Кращі країни для імміграції


У наш час, коли всілякі бар’єри залишилися в далекому СРСР, у людей з’явилася можливість не лише подорожувати по всьому світу, але й перебратися за кордон назавжди. Кращі країни для імміграції активно обговорюються інтернет-спільнотою на різних форумах і в соціальних мережах.Кращі країни для імміграції

Людей хвилює величезна кількість питань. Як отримати ВНП, ПМП або громадянство іншої держави. Міграційна політика сторони, яка приймає, клімат, медицина, освіта, ціни на житло. Отже, у якій країні найоптимальніші умови для іммігранта?

ЗМІСТ

 1. Німеччина
 2. Іспанія
 3. Великобританія
 4. Чехія
 5. Італія

Розглянемо докладніше найкращі країни для імміграції

Німеччина

Країна приваблює насамперед високим рівнем життя, м’яким кліматом і мальовничими пейзажами, а податкова система розроблена з урахуванням створення сприятливих умов для відкриття бізнесу в Німеччині.

Отримання ВНП або німецького громадянства передбачає виконання ряду умов:
 1. У разі ретельного збирання необхідної документації та за наявності доказів, які підтверджують приналежність до єврейських або німецьких коренів, громадянство надають у найкоротші терміни.
 2. Найбільш універсальним способом є отримання вищої освіти на території Німеччини. Істотно полегшує завдання наявний дефіцит кваліфікованих фахівців у країні та можливість безкоштовного навчання в німецьких вузах.
 3. Офіційне працевлаштування в Німеччині. Великі шанси на отримання робочої візи мають видатні вчені та фахівці, особливо в медичній сфері.
 4. Бізнес-міграція. Володіючи достатніми фінансовими активами, реалістичним бізнес-планом і висновком про те, що бізнес позитивно відіб’ється на економіці країни, іноземець може розраховувати на успішну імміграцію.

Медицина в Німеччині вважається однією з кращих у світі. У країні успішно функціонує система обов’язкового медичного страхування і приватного обслуговування у сфері охорони здоров’я.

Іспанія

Дуже популярна країна в мігрантів. Наприклад, сьогодні в Іспанії проживають понад 66 тисяч росіян. Море, доступні ціни (на житло в тому числі), привітні жителі. Місцевим законодавством передбачено чимало варіантів імміграції, які дадуть можливість отримати ВНП і в перспективі громадянство Іспанії.

Можна виділити основні:
 1. Програма возз’єднання сім’ї.
 2. Статус біженця.
 3. Організація власного бізнесу.
 4. Придбання нерухомості.
 5. Отримання візи з правом на роботу.
 6. Шлюб з резидентом країни.
 7. Навчання в Іспанії.

На високооплачувану роботу можуть претендувати тільки фахівці високого рівня. В Іспанії кілька років тримається високий рівень безробіття. Система охорони здоров’я є однією з найрозвиненіших у світі. Кожному резиденту присвоюється номер seguridad social, за яким можна безкоштовно отримати медичну допомогу в будь-якій державній клініці.

Великобританія

Об’єднане Королівство справедливо вважається однією з найстабільніших і благополучних країн світової спільноти.

Найбільш реальний переїзд у країну з метою отримання ВНП або британського громадянства доступний для таких категорій іноземців:
 1. Для діячів мистецтва, які домоглися світового визнання.
 2. Для фінансово забезпечених підприємців, які хочуть відкрити бізнес у Великобританії.
 3. Для висококваліфікованих фахівців у різних галузях з метою працевлаштування.

Освіта в Англії має багатовікову історію та вважається однією з кращих у світі, але при цьому дуже дорогою. Отримати стипендію на навчання іноземцям складно, виняток – обдаровані студенти. За оцінкою Всесвітньої організації охорони здоров’я, рівень медицини Об’єднаного Королівства перебуває на 18-му місці у світі. Перед випускниками вузів Великобританії з радістю відкривають двері провідні компанії світу.

Чехія

Ця країна завжди викликає інтерес у людей, які планують іммігрувати, у тому числі в українців. Безперечні переваги переїзду до Чехії з метою оформлення ВНП й отримання громадянства: вища освіта безкоштовна, рівень життя досить високий, проста у вивченні мова, схожий менталітет місцевих жителів, обстановка спокою і дружності.

Особливі міграційні програми в Чехії відсутні, але і непереборних перешкод немає.

Найбільш поширені:
 1. Бізнес-імміграція до Чехії. Досить організувати S.R.O. (аналог ТОВ). Виходячи з чинної практики, ця процедура особливою складністю не відрізняється.
 2. Вища освіта, здобута в вузах Чехії, дає право претендувати на резидентство.
 3. Возз’єднання сімей.
 4. Легальна робота в Чехії.

Рівень медицини в країні в порівнянні з провідними європейськими державами набагато нижчий, але при цьому дуже високо розвиненим є санаторно-курортне лікування. Унаслідок низького рівня заробітних плат у країні є дефіцит кваліфікованих медиків.

Італія

Переїзд в Італію часто розглядається як один із найкращих варіантів імміграції в Європейський союз. Прекрасний клімат, неповторна кухня і міста-музеї незмінно притягують мільйони туристів, а також безліч іноземців, які бажають отримати в Італії ВНП, а надалі й громадянство.

Реальні способи:
 1. Возз’єднання з родичами.
 2. Отримання статусу біженця.
 3. Організація власного італійського бізнесу.
 4. Запрошення на роботу в Італію.
 5. Шлюб з резидентом країни.
 6. Отримання вищої освіти.

Система охорони здоров’я за якістю послуг, що надаються, займає друге місце у світі. Це дуже суттєвий показник. На жаль, вся медична допомога, у тому числі державна, здійснюється на платній основі. Навчання в університетах Італії безкоштовно тільки для студентів, які отримали стипендії. В інших випадках доведеться викласти кругленьку суму.

І наостанок декілька порад людям, що зважилися на імміграцію в Європу:

 • Адекватно оцінюйте свої матеріальні ресурси. Наявність фінансової подушки обов’язкова.
 • Потурбуйтеся про наявність водійських прав міжнародного зразка завчасно.
 • Починайте вчити іноземну мову заздалегідь.
 • Вивчіть всі свої права й обов’язки в країні перебування.
 • Не забудьте нотаріально завірити всі наявні документи та дипломи про освіту.