To ogłoszenie było opublikowany przez 40 dni temu
0

aplikacje

Предлагаю работу:

Офіціанти в Словенії

  • pracodawca: Евгения
  • lokalizacja: SI Słowenia
  • Telefon: +380...pokaż numer
wynagrodzenie: 800 EUR плюс чайові
2019-09-02

Терміново офіціанти в Словенії в місто Порторож.Оплата 800 євро плюс чайові.Житло безкоштовне і 2 разове харчування.Приїзд без візу , на місці оформляємо всі документи для подальшої роботи.
Вакансія платна
+380672636029 Євгенія

Visa: Bez ważnej wizy
Koszt pustostanów: Płatne
Zakwaterowanie: Bezpłatny

Poleć znajomemu
Numer zadania: 847351
Odwiedzin: 71
Zadania Vip:
Работники на завод Coca-Cola в Германии в Франкфурте-на-Майне Работники на завод Coca-Cola в Германии (пригород Лидербах , недалеко от Франкфурта ) Требования:мужчины,женщины,семейные пары Обязанности : Упаковка , сортировка , контроль брака Несложная работа без особых навыков , работа в ...
16-07-2019