2019-05-30
0

aplikacje

30.05.2019
37

Майстер по виготовленню піци

675 EUR
5000 кун (675 євро), максимальна 8500 в залежності від знань (1150 євро);
  • Петряков А. С., ФЛП
Pokaż kontakty z pracodawcą
Петряков А. С., ФЛП
380991513497
Doświadczenie zawodowe: Z doświadczeniem
Zakwaterowanie: Zapłać
2019-08-30
Data, do której będzie aktywny wakat 30.08.2019

Описание вакансии

Требования

Потрібні 2 піца майстри з досвідом роботи рік і більше.
Робота в місті Lučko (пів години їзди від Загребу).

Условия работы

  • офіційне працевлаштування з першим контрактом на рік;
  • робочий час 7.00-15.00 і 15.00-23.00, один день в тижні вільний, здебільшого на початку тижня;
  • початкова зарплата 5000 кун (675 євро), максимальна 8500 в залежності від знань (1150 євро);
  • проживання оплачене;
  • їжа оплачена робочими днями (в піцерії).

Обязанности

Приготування піцци на замовлення.

Петряков Андрей Сергеевич +380 (99) 151-34-97

  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp

Zadania Vip

ВОДИТЕЛЬ ТАКСИ -  Литва, Вильнюс. Бесплатная вакансия.   Заработная плата – 45% от заказов на руки Заправка машины за счет компании Авансы – 50 евро в неделю (после отработанных 2-ох недель).   Требование: ·         ...

Pełny etat
10.12.2019