To ogłoszenie było opublikowany przez 40 dni temu
0

aplikacje

Предлагаю работу:

Вакансии в отельном бизнесе в Хорватии

wynagrodzenie: 800 - 1200 EUR мес
2019-06-30

Хорватия

Doświadczenie zawodowe: Brak doświadczenia
Visa: Bez ważnej wizy
Koszt pustostanów: Bezpłatny
Zakwaterowanie: Bezpłatny
Poziom znajomości języka (w kraju zatrudnienia): Bez znajomości języka

Napisz recenzję:

Skontaktować się ze zleceniodawcą Оформить страховку
Poleć znajomemu
Numer zadania: 845226
Odwiedzin: 223
Zadania Vip:
Найкраща ціна в Україні при оформленні пакету документів. Для сімейних пар/чоловіків/жінок. Офіційне працевлаштування без посередників. Варшава, Вроцлав, Гданськ, Катовіце, Лодзь, Позналь та інші. Зі Львова є організовані доїзди до місця проживання і роботи в Польщі, ЯКЩО ЇДЕШ ...
16-07-2019