0

aplikacje

Предлагаю работу:

Помічник кухаря

  • pracodawca: Максим
  • lokalizacja: AT Austria
  • Telefon: +43...pokaż numer
wynagrodzenie: 800 EUR місяць
2019-08-29

Терміново потрібно кухонний працівник (помічник кухаря) у сімейний готель в Карінтії! Вимоги: досвід роботи бажаний, громадянство ЄС або дозвіл на роботу в Австрії. Знання мови, російська. Працевлаштування офіційне. Заробітна плата від 800€ + проживання, харчування. Деталі за тел. Максим.

+436604893883

Doświadczenie zawodowe: Z doświadczeniem
Visa: Z wizą
Zakwaterowanie: Bezpłatny

Poleć znajomemu
Numer zadania: 842996
Odwiedzin: 81
Zadania Vip:
Литовская транспортная компания осуществляет набор водителей для работы на тентах! требования: • возраст не старше 55 лет • категория С должна быть открыта до 2009 г. • отсутствие судимости , алко- нарко - зависимости • наличие загранпаспорта • наличие чип-карты (в ...
16-07-2019