To ogłoszenie było opublikowany przez 40 dni temu
0

aplikacje

Предлагаю работу:

Робітники в Курдистан

wynagrodzenie: 1200 USD Чистыми 1200$ ежемесячно наличкой
2019-07-01

Ірак, регіон Курдистан, р. Ербіль

Фабриці по переробці вторинної сировини потрібні раблчие-оператори. З. п. 1200$ в міс. чистими, готівкою від роботодавця.

Зміни 12 годин - день/ніч/вихідний

Проживання безкоштовне. Харчування 3-разове комплексне безкоштовно.

Віза, переліт надає роботодавець. Высчитывантся щомісяця з з.п. 1400$-200$=1200$ на руки.

Знання мови не вимагається. Управяющие і робочий персонал російськомовні.

Вимогу

-зварювальники - бажано; - електрики - бажано; -《руки від куди треба》- обов'язково.

Проїзд до аеропорту в Запоріжжі або Києві за свій рахунок.        +380506274211 ватсап вібер

Stać się: Dla mężczyzn
Doświadczenie zawodowe: Brak doświadczenia
Visa: Bez ważnej wizy
Koszt pustostanów: Bezpłatny
Zakwaterowanie: Bezpłatny
Poziom znajomości języka (w kraju zatrudnienia): Bez znajomości języka

Napisz recenzję:

Skontaktować się ze zleceniodawcą Оформить страховку
  • zdjęcie: zdjęcie
Poleć znajomemu
Numer zadania: 839174
Odwiedzin: 23
Zadania Vip:
Германия, Берлин Есть 12 мест, компания по производству кофе Jacobs.  Работа для женщин, мужчин, семейных пар с паспортами Евросоюза, польскими визами, биометрией. 9,20 €/час Нетто. Зарплата каждые 2 недели.  8-12 часов в день. Переработки по желанию Работа на конвейере. Есть 2 ...
19-07-2019