To ogłoszenie było opublikowany przez 40 dni temu
0

aplikacje

Предлагаю работу:

Гувернантка зі знанням англійської мови

  • pracodawca: Робота в VIP-servis, агентство по подбору домашнего персонала
  • lokalizacja: AT Austria, Wiedeń
  • Telefon: +380...pokaż numer,+380...pokaż numer
wynagrodzenie: 45000 UAH
2019-08-25

Вимоги: гувернантка для дівчинки 4 роки зі знанням англійської мови, знання інших мов вітаються. Жінка від 28 до 50 років.

Умови роботи:вахта 1 місяць/1 місяць, влітку Австрія (Відень), взимку Іспанія; заробітна плата 1500 євро

Обов'язки: повний догляд за дитиною, розвиток, навчання

Вікторія: (099) 260-84-84; (098)318-60-98

Stać się: Dla kobiet
Doświadczenie zawodowe: Z doświadczeniem
Visa: Bez ważnej wizy
Poziom znajomości języka (w kraju zatrudnienia): Wysoka

Poleć znajomemu
Numer zadania: 836152
Odwiedzin: 119
Zadania Vip:
На заводы специализирующиеся по выпуску автрмобильных кресел и автоглушителей в город Теплице, Хомутов  и Млада-Болеслав, требуются мужчины для работы на линии,  подготовке материала, контроле качества, упаковке готовой продукции. Оплата 100-105 корун в час, есть возможность брать  ...
15-07-2019