2

aplikacje

Предлагаю работу:

Менеджер з продажу в контакт-центр

  • pracodawca:
  • lokalizacja: LV Łotwa, Ryga
  • Telefon: +380...pokaż numer
wynagrodzenie: 1000 EUR чистыми на руки
2019-06-28

Відома IT компанія, яка протягом багатьох років займається розробкою онлайн-ігор.

Запрошує на роботу менеджерів з продажу в контакт-центр з переїздом в Латвії (Рига). Робота не пов'язана з форексом, фінансовими пірамідами і т. д.

Зарплата 850-1000 євро чистими. Роботодавець оплачує переліт в Ригу, надає медичну страховку, оплачує житло. Освіта не важливо, може бути будь-яким. Важливо хороші sales навички, грамотна письмова та розмовна російська мова.

Вам необхідно мати біометричний паспорт.

Детальніше про вакансии: https://telegra.ph/Menedzher-po-prodazham-v-kontakt-centr-s-pereezdom-v-Latviyu-Riga-05-24
моб. +38 (095) 275 63 81, Наталія

Doświadczenie zawodowe: Z doświadczeniem
Koszt pustostanów: Bezpłatny
Zakwaterowanie: Bezpłatny
Poziom znajomości języka (w kraju zatrudnienia): Bez znajomości języka

Napisz recenzję:

Skontaktować się ze zleceniodawcą Оформить страховку
Poleć znajomemu
Numer zadania: 834359
Odwiedzin: 130
Zadania Vip:
БЕСПЛАТНАЯ ВАКАНСИЯ по паспортам ЕС, биометрике или визе. Прямой работодатодательищет сотрудников для официального трудоустройства по рабочему контракту рабочих, мужчин и женщин до 57 лет. Знание языка и опыт работы не требуется. Комнатия Coca-Cola является известным производителем напитков и ...
23-07-2019