2019-05-28
0

aplikacje

28.05.2019
47

Бариста

750 EUR
750 евро / месяц чаевые
  • Золотарева М.А., ФЛП Золотарева М.А., ФЛП
Pokaż kontakty z pracodawcą
Золотарева М.А., ФЛП
380969711689
Stać się: Dla kobiet
Doświadczenie zawodowe: Z doświadczeniem
Zakwaterowanie: Zapłać
2019-08-20
Data, do której będzie aktywny wakat 20.08.2019

описание вакансии

Срочно нужны 3 девушки на вакансию бариста в Грецию, город Афины.

Заработная плата и условия:

Питание за свой счет - примерно 130 евро
Жилье - 100 евро с человека
Официальное трудоустройство.
Золотарева Марина Анатольевна +380 (96) 971-16-89

  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp

Zadania Vip

·        Мужчины, женщины, семейные пары, возраст до 50 лет ·        Для мужчин: - упаковка ,сортировка , контроль брака готовой пивной продукции Для женщин: - мыть емкости(станки, форфасы), поклейка этикеток на ...

Pełny etat
24.09.2019

Podobne pozycje

Масажист
Малкин Р.Ю., ФЛП

1200 EUR

Опис вакансії Опис вакансії В Грецію о. Родос потрібен масажист Вимоги: Досвід роботи вітається, але не обов'язково, навчають на місці. Заробітна плата: Оплата відрядна 40% від сеансу масажу (1 сеанс від 45-50 євро). 1200 євро/м середня заробітна плата. Умови проживання: Житло ...

Pełny etat
04.10.2019

В Грецію о. Родос потрібна масажистка   ЗП 1200 євро на місяць   Вимоги до кандидата:      дівчина до 40 років    досвід роботи вітається, але не обов'язково, навчають    наявність біометрії   Умови та оплата праці ...

Pełny etat
08.11.2019