2019-05-18

міс
  • Настя Настя
Pokaż kontakty z pracodawcą
Настя
380666646305
Stać się: Dla mężczyzn
Doświadczenie zawodowe: Z doświadczeniem
Visa: Bez ważnej wizy
Koszt pustostanów: Bezpłatny
Zakwaterowanie: Zapłać
Poziom znajomości języka (w kraju zatrudnienia): Podstawowy
2019-08-17
Data, do której będzie aktywny wakat 17.08.2019

вакансія Безкоштовна! Терміново!

Потрібен маляр-різноробочий на Мальту

Вимоги:

1. Чоловік 20-55 років

2. Наявність досвіду

3. Наявність біометрії або робочої візи

4. Знання англійської на середньому рівні обов'язково!

Умови:

1. Ставка 1120€/міс, середня ЗП 1500€/міс

2. Компенсація доїзду на Мальту і в Україну

3. Аванс 100€ по приїзду, щотижневий аванс 100€

4. Проживання 70€/тиждень

В обов'язки буде входити фарбування стін в квартирах, які здаються подобово, дрібний ремонт меблів, вставка замків і т. д

Viber +380666646305

  • Maks. 3 MB. Formaty: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Zalecane formaty: jpg, png, gif, bmp

Zadania Vip

Открыта вакансия фасовщика/упаковщика сладких подарков  Германия    Требование : наличие документов ( биометрия / польские визы / шенген / ес ) Не иметь судимостей  Возраст от 20 до 45 лет ( есть исключения )  Коммуникабельность, ответственность , пунктуальность , ...

Pełny etat
18.11.2019