0

aplikacje

Предлагаю работу:

Дівчина зі знанням німецької та англійської

  • pracodawca: Nina
  • lokalizacja: ES Hiszpania
  • Telefon: +34...pokaż numer
wynagrodzenie: 1 EUR
2019-08-17

Шукаємо студентку зі знанням німецької мови для хлопчика 7 років.Вимоги : комунікабельна, позитивна , вихована , яка вміє знайти спільну мову з дитиною , без шкідливих звичок, серцевих і психічних захворювань, тел +34 616 31 15 15 . Прохання телефонувати за вайтсапу . Дякую

Stać się: Dla kobiet
Poziom znajomości języka (w kraju zatrudnienia): Średnia

Poleć znajomemu
Numer zadania: 821608
Odwiedzin: 100
Zadania Vip:
Требования: - знание польского языка (минумум на разговорном уровне) - возраст от 25 до 45 лет - уметь водить авто и иметь водительское удостоверение - хорошее владение компьютера (в первую очередь exel) Условия: - зарплата: ставка - предоставляется служебный автомобиль, телефон и ноут бук - ...
25-06-2019