To ogłoszenie było opublikowany przez 40 dni temu
0

aplikacje

Агентство:

Потрібна няня в Монако без проживання

  • pracodawca: Travail Europe
  • lokalizacja: MC Monako
  • Telefon: +33...pokaż numer
wynagrodzenie: 1 EUR после собеседования
2019-07-07

Потрібна няня в Монако без проживання.

Дитині 3 року. Робота 5 днів в тиждень, з 9.30 до 18.30 годин, два вихідні дні, зарплата по домовленості після співбесіди,вік 35-48 років. Обов'язково мати легальні документи з правом на роботу, досвід роботи в сім'ях ,російська мова грамотна,наявність педагогічної освіти

Viber:+33 656713653

Email:person.europe@mail.ru

Stać się: Dla kobiet
Doświadczenie zawodowe: Z doświadczeniem
Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
Koszt pustostanów: Bezpłatny
Poziom znajomości języka (w kraju zatrudnienia): Bez znajomości języka
Visa: Bez ważnej wizy

Napisz recenzję:

Skontaktować się ze zleceniodawcą Оформить страховку
Poleć znajomemu
Numer zadania: 778309
Odwiedzin: 55
Zadania Vip:
Условия труда : упаковка готовой продукции , маркировка , обмотка пленкой и фасовка на ленте    Заработная плата составляет : 10€/час, за переработки 11€/час    Вакансия открыта до 29.07 , выезды каждую неделю с Киева по субботам. С Люблина по воскресеньям. С ...
16-07-2019