To ogłoszenie było opublikowany przez 40 dni temu
0

aplikacje

Агентство:

Від 10.50 год Зварювальники у Великобританії

  • pracodawca: Асорн
  • lokalizacja: Великобритания,
  • Telefon: +371...pokaż numer,+371...pokaż numer
wynagrodzenie: 12 GBP в год
2019-07-04

Зварювальники у Великобританії.

Потрібні зварювальники з TIG, MAG, з досвідом роботи.

Заробітна плата :10.50— 12.00 GBP/год (брутто)

Проживання надається віднімається із зарплати 55.00 GBP в тиждень.

Безстроковий контракт.

Соціальні гарантії.

Вимоги до всіх претендентів: наявність громадянства ES.

ACORN.

Tel: +37167501818.

Viber: +37122032227

Skype: officeacorn.lv

Email: office@acorn.lv

Stać się: Dla mężczyzn
Doświadczenie zawodowe: Z doświadczeniem
Zakwaterowanie: Zapłać

Napisz recenzję:

Skontaktować się ze zleceniodawcą Оформить страховку
Poleć znajomemu
Numer zadania: 774226
Odwiedzin: 42
Zadania Vip:
Работа за рубежом. Информация о работе за границей. Легальное трудоустройство в странах Западной Европы, Скандинавии, США, Канаде, Австралии, Новой Зеландии, Израиле, Арабских Эмиратах и других. Нефтегазодобывающие платформы, строительство, фермы животноводческие, сельское хозяйство, теплицы, ...
17-07-2019